Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканців закликають не спалювати опале листя, а здавати його на компостування
31 Серпня, 15:57

Мешканців закликають не спалювати опале листя, а здавати його на компостування

На вулиці Пластовій, 13 у Львові діє міська станція компостування органічних відходів, куди, з-поміж іншого, можна привозити гілля, листя, сухі залишки рослинності, городини. Ці відходи перетворюватимуть у корисний компост для підживлення рослин. Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Гілля, листя, сухі залишки рослинності, городини треба компостувати. У результаті ці відходи в поєднанні з харчовими та біопрепаратами перетворюються на компост. Готовий продукт можна використовувати у якості підживлення для рослин. Зверніть увагу, що спалювання листя негативно впливає на стан навколишнього природного середовища, є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Екологічна культура починається з кожного з нас! Будьте відповідальними та бережіть себе», – наголошують у Зеленому місті.

Нагадаємо, що станція компостування органічних відходів запрацювала у Львові на початку 2020 року. Згодом стартував пілотний проєкт із роздільного збору харчових відходів від мешканців міста та бізнесу.

Сортування органіки і її переробка дають можливість в екологічний спосіб зменшити кількість відходів, які потрапляють на захоронення, а для мешканців і бізнесу – заощадити кошти. Послуга із перероблення органіки є безкоштовною для містян та гостей Львова.

Схожі новини