Мешканця Винників оштрафували за заклик закрити «Епіцентри» на карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканця Винників оштрафували за заклик закрити «Епіцентри» на карантин
04 Серпня, 17:58

Мешканця Винників оштрафували за заклик закрити «Епіцентри» на карантин

Личаківський райсуд Львова оштрафував на 170 грн винниківського активіста Володимира Гаврилюка. У свій час він у соцмережі Facebook висловився за пом’якшення карантину і закриття супермаркетів «Епіцентр», – пише Захід.нет.

Гаврилюк на початку травня опублікував пост на підтримку мера Черкас Анатолія Бондаренка, який тоді мав публічну перепалку із президентом Зеленським через умови карантину. Суд вирішив, що пост Гаврилюка з підтримкою мера Черкас і вимогою закрити «Епіцентри» може викликати паніку серед людей.

«Хочу від себе подякувати меру Черкас. Так має зробити кожен мер. Карантин пора припиняти і починати відновлювати економіку. Таким чином є дуже гарна пропозиція – відкрити малий і середній бізнес, а натомість, на деякий час, закрити «Епіцентри» на карантин!» – написав Гаврилюк.

За цей пост поліція склала на Гаврилюка адмінпротокол за поширення неправдивих чуток. Суддя Личаківського райсуду Львова Володимир Мармаш погодився із правоохоронцями, що такий заклик міг викликати паніку серед населення.

Винниківського активіста оштрафували на 170 гривень (це мінімальний штраф за статтею про поширення чуток) і зобов’язали сплатити 420 гривень судового збору. Втім, Гаврилюк ще може подати апеляцію на постанову суду.

До слова, Володимир Гаврилюк є засновником громадської організації «Сила Винник».

  • 0
  • 1206
Відео