Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Метр фекалій, там написано. Вони метр нагадили?»: Зеленський міському голові Борисполя (ВІДЕО)
10 Липня, 21:20

«Метр фекалій, там написано. Вони метр нагадили?»: Зеленський міському голові Борисполя (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський на зустрічі посперечався з міським головою Борисполя Анатолієм Федорчуком про забруднення озер фекаліями.

Повний текст діалогу наводить «Українська правда».

«Володимир Зеленський: Мені дали на вході, якась людина дала, є такі питання. Написано: чому в минулому році витрачено 17 мільйонів гривень на очищення озер в Борисполі, а за фактом в деяких озерах на дні майже метр… не хочу читати, що тут вони написали.

 

Анатолій Федорчук: Я в таких випадках кажу в правоохоронні органи – і перевіряйте. Тому що я не краду.

 

Володимир Зеленський: Так озера чистити будемо?

 

Анатолій Федорчук: Це мається на увазі, що не почистили?

 

Володимир Зеленський: Ну звичайно, мається на увазі… вам прочитать? Метр фекалій, там написано.

 

Анатолій Федорчук: Я не знаю, яке це озеро, вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності…

 

Володимир Зеленський: Вони метр нагадили? … Ви що знущаєтесь?

 

Анатолій Федорчук: Це про культуру людей говорить. Ми дуже багато сьогодні грошей вклали, створюємо зони відпочинку

 

Володимир Зеленський: (сміючись) Я такого ще не чув. Люди винні, що ми не почистили.

 

Анатолій Федорчук: Коли ми запросили туди водолазів, вони відмовились туди спускатись. Це я розказую реалії.

 

Володимир Зеленський: Це хтось з міністрів, я пам’ятаю, я ще не був президентом, сказав, що у нас люди, проблема в тому, що вони дуже багато їдять. А у вас зворотня ситуація – вони дуже багато…».

Також Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч.

Зеленський відчитував директора Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Коли слово взяв секретар міськради Ярослав Годунок, президент дорікнув йому.

«Володимир Зеленський: Будь ласка, сховайте телефон і підійдіть до мікрофону, скажіть: у чому проблема, як її вирішити. Я на телебаченні 20 років працював, знаю, що камера – це все, але зараз є важливіші питання».

 

Ярослав Годунок:  В лікарню купили надто дорогий мамограф і хочуть ще один купити, зайвий – а на міську раду “скинули” всі проблеми: і дороги, і пільги, і фінансування ліків. Мені не треба піар, все скинули на міську раду і на весь цей бюджет дотаційний. Ось чому нема грошей в лікарні.

 

Володимир Зеленський: «Ці проблеми важливі, але у вас проблема одна – у Вашому обличчі – що Ви починаєте в цілому дуже багато говорити, не вирішуючи жодної проблеми. Коли людина дуже багато кричить, я зажди прошу знайти мені щось в інтернеті про неї. Я тут прочитав: газета – скажіть, правда це чи ні. Член “Батьківщини”, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч. 3  ст. 142 ККУ – “розбій, поєднаний з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень”. Ярослав Миколайович, це Ви?. Вийдіть отсюда. Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене? Я Вас спрашиваю, це Ви? Будете на райдміністрації кричати. Exit… Іди гуляй, Господи. Не люблю бандитів просто. Зараз подзвоню Баканову з приводу цього чорта. Смс-ки, він каже».

Годунок заявив «Українській правді», що подасть до суду на Зеленського. Годунок балотується в парламент в окрузі №98.

«Я в ДБР сьогодні напишу заяву на незаконні дії президента і незаконну вказівку, яку він дав СБУ, тиснути на мене. Я взагалі шокований… Ви бачили поведінку, я за цю людину голосував, я цю людину підтримав, я агітував за неї», – додав чиновник.

Схожі новини