Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Міг просто у травах загубитися»: на Жовківщині другий тиждень шукають зниклого чоловіка
30 Листопада, 13:31
logo-black

«Міг просто у травах загубитися»: на Жовківщині другий тиждень шукають зниклого чоловіка

Антоніна Скляренко

З 18 листопада у селі Блищиводи Жовківського району розшукують 50-річного Володимира Грушевського. Чоловік жив сам, його зникнення помітили сусіди.

rrzshuk

«Останні роки Володимир жив сам. Підробляв по селу різним, кому дрова поколоти, кому по господарству що треба. Часто ходив на базу «Сонячні озера», там теж виконував, що попросили, так і жив. Трохи почав випивати. Схуд. До тої бази від села коротше йти дорогою через самосів та чагарники. Володимир міг десь в тих травах і загубитися, а вийти вже не мати сили. Хоча і місцеві і поліція все прочісували у тому місці – нікого не знайшли», – розповідають у місцевій сільській раді.

У селі додають, що два роки тому в них був схожий випадок. Також пропав чоловік, за кілька днів його знайшли потонулим в озері.

«Там є канали, озерце, але дуже хочеться вірити, що чоловік пішов іншою дорогою та живий зараз, – додають. – В пошуках не зупиняємось ні на мить».

Якщо хтось бачив зниклого Володимира Грушевського прохання дзвонити у поліцію.
Особливі його прикмети: шрам на шиї з правого боку після операції. Був одягнений: в чорну куртку, синю олімпійку, темні штани, чоботи.

Схожі новини