Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міхеіл Саакашвілі прилітає: Зеленський повернув йому українське громадянство
28 Травня, 17:32

Міхеіл Саакашвілі прилітає: Зеленський повернув йому українське громадянство

Президент Володимир Зеленський змінив указ свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі. Такий уках опублікували сьогодні на сайті глави держави.

“Внести до указу президента України від 26 липня 2017 року № 196 “Про припинення громадянства України Бондарєвої Т., Корнійчук О.А., Коротецького Л.О. та інших осіб” зміну, виключивши положення щодо втрати Саакашвілі Міхеілом громадянства України”, – йдеться в указі.

Своїм указом Зеленський також дозволяє прийняти в громадянство України осіб, що становлять державний інтерес для країни. Зокрема йдеться про іранця Ахмаді Коларіджані Аболфазла, росіянина Олександра Костікова, азербайджанця Самед-Заде Емін Іззат огли та киргиза Зіятдінбека Тойгонбаєва. Також президент постановив прийняти до громадянства України як особу, яка має визначні заслуги перед Україною, сирійця Альтунсі Тамера Мохаммеда Маджеда.

Речниця Саакашвілі Дарина Чиж написала у Facebook, що він повернеться до України вже завтра о 17.15 рейсом з Варшави до аеропорту “Бориспіль”.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини