Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міграційна служба Львівщини повертає послугу з виготовлення паспортів
16 Березня, 12:19

Міграційна служба Львівщини повертає послугу з виготовлення паспортів

У Львівській області міграційна служба відновлює надання адміністративних послуг. Оформлятимуть закордонні паспорти, ID-картки, посвідки на постійне чи тимчасове місце проживання. Працює тільки жива черга. Про це повідомляють  на сторінці служби у facebook.

«Ми не можемо за кілька днів відновити роботу, оскільки система, яка не працювала тижнями не може функціонувати так, як було до війни. Тому про повне відновлення роботи та початок прийому громадян повідомимо на сторінці у соціальній мережі Фейсбук», – йдеться у тексті.

Зокрема, міграційна служба вже відновила прийом документів на закордонні паспорти та ID-картки. Громадян приймають у трьох пунктах у Львові та в десяти в області. Адреси пунктів надають у приватних повідомленнях. Термінових паспортів наразі немає, всі документи виготовлятимуться у звичному режимі.

У службі попереджають, що виготовлення паспортів може забрати більше часу, ніж зазвичай. Адміністративний збір за оформлення ID-картки становить 372 грн, за оформлення закордонного паспорта – 733 грн.

Територіальні підрозділи міграційної служби Львівської області приймають громадян щодня з 8:00 до 20:00.

Схожі новини