Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мільйон дерев за 24 години: Львівщина долучиться до глобальної ініціативи
14 Квітня, 14:35

Мільйон дерев за 24 години: Львівщина долучиться до глобальної ініціативи

У рамках глобального екологічного проекту “Озеленення планети” 17 квітня планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу.

Львівщина також долучається до Всесвітнього екологічного проекту “Озеленення планети”. На території Львова та Львівської області головними локаціями висадки стануть центр міста, колія вздовж Сихівського трамваю, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони та 17 локацій у лісництвах по Львівській області.

Ініціаторами проекту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація “Добро.Дій” спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста.

“Нашою глобальною місією за наступні три роки, спільно зі 100 країнами світу та кожним куточком України висадити понад 100 млн дерев по цілій планеті. А головне це змінити екосвідомість українців, запобігти незаконній вирубці лісів, навчити як молодь, так і старших людей сортувати сміття, бути обізнаними та свідомими. Тому, що наша планета нині переживає нелегкі часи, це і пожежі, і зміна клімату, надмірна кількість опадів і зокрема зменшення дерев у лісах. Тож у наших силах поширення екологічної обізнаності серед усіх верств населення. Усе в природі – це коловорот взаємної співпраці”, – зазначив Ігор Дулин – голова громадської організації “Добро.Дій”

Нагадаємо, восени минулого року в межах глобального екологічного проекту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години», що проходила 17 жовтня 2020 року – по всій Україні було висаджено 1 831 333 дерев, у тому числі на Львівщині ми висадили – 212 тисяч нових дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10-ох країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно було встановлено рекорд України, дані результати внесено в Книгу рекордів України, як першу в Україні колективну історію успіху українців

002-4
  • 0
  • 140
Схожі новини