Мільйон гривень зарплати і Golf сина: що задекларував начальник ДСНС Львівщини Юрій Кагітін | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мільйон гривень зарплати і Golf сина: що задекларував начальник ДСНС Львівщини Юрій Кагітін
28 Березня, 19:15
logo-black

Мільйон гривень зарплати і Golf сина: що задекларував начальник ДСНС Львівщини Юрій Кагітін

Начальник Головного управління ДСНС у Львівській області Юрій Кагітін оприлюднив свою декларацію про доходи за 2023 рік. Посадовець отримав мільйон гривень зарплати та право користуватись авто Volkswagen Golf, яке придбав його син.

Як вказано у електронній декларації посадовця, у 2023 році чоловік отримав понад мільйон гривень зарплати у ДСНС Львівщини, 15,9 тис. грн за монетизацію пільг УБД, а двоє його синів вказали свої стипендії. Також один з них вказав 607 тис. грн доходу від підприємницької діяльності (він є ФОПом та займається програмуванням).

 

За 2023 рік подружжя Кагітіних не купували нової нерухомості. Начальник ДСНС Львівщини має у власності гараж та квартиру у Львові (103,5 м2), а також є співвласником ще однієї квартири площею 56,3 м2. Дружина посадовця, Жанна Кагітіна, є власницею недобудованого житлового будинку у селі Рясне-Руське, також пара має чотири земельні ділянки на Львівщині.

Син посадовця у 2023 році придбав Volkswagen Golf (2016 року випуску) за 123 тис. грн – право яким користуватися мають його батьки та брат, а сам Юрій Кагітін не має власного авто та вказав лише причеп 1994 року випуску.

 

User Image
Вікторія Вітер
Відео