Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мільйонним пасажиром львівського аеропорту став трирічний хлопчик
08 Липня, 09:31

Мільйонним пасажиром львівського аеропорту став трирічний хлопчик

Учора, 7 липня, міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького втретє привітав мільйонного пасажира. Цього року ним став трирічний львів’янин Максим Захарія.

Хлопчик разом з батьками летів у Краків рейсом авіакомпанії Ryanair, звідти вони мали відправитись у Грецію.

Біля стійки реєстрації батьків з малюком зустріли представники адміністрації аеропорту та вручили сувенірні подарунки від аеропорту і запросили очікувати літак у бізнес-залі. Сім’я Захаріїв є постійними клієнтами львівського аеропорту. До того ж вони часто тут гуляють, бо живуть поруч.

«Цього року ми вже вчетверте кудись вибираємось з нашого аеропорту. І чудово, що він розвивається. Минулого року ми летіли у Лондон чи не першим рейсом авіакомпанії WizzAir, і це було неймовірно, адже ми й не сподівались, що колись це буде можливо зробити зі Львова», – розповіла Тетяна Захарія.

Цього року аеропорт прийняв мільйонного пасажира на два місяці раніше, ніж торік. У 2017 році рубіж у перший мільйон аеропорт подолав 1 грудня, а у 2018 році – 26 серпня. У 2019 році львівський аеропорт має усі шанси перетнути позначку у два мільйони пасажирів.

Фото: міжнародний аеропорт “Львів”

4_21dc9
Схожі новини