Міністр охорони здоров’я розповів, чи чекати в Україні нового локдауну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Міністр охорони здоров’я розповів, чи чекати в Україні нового локдауну
10 Лютого, 19:48

Міністр охорони здоров’я розповів, чи чекати в Україні нового локдауну

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що наразі в Україні не планують запроваджувати локдаун. Бо хоча захворюваність на COVID-19, зокрема і штаму «Омікрон», зараз зростає, проте число госпіталізованих не збільшується. Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив журналістам 10 лютого на брифінгу.

Так, за минулу добу в Україні підтверджено більше ніж 41 тисяча заражень коронавірусом. Найбільше нових випадків виявлено в Києві та Одеській області. На Львівщині за попередню добу провели 3849 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 2280 осіб.

Наразі, за наявності достатньої кількості вакцини проти коронавірусної інфекції, говорити про локдаун по всій країні недоречно. Тому, як зазначив Віктор Ляшко, як тільки в країні рівень вакцинації досягне 70%, можна буде забути і про адаптивний карантин.

Нагадаємо, що станом на 10 лютого у «червоній зоні» знаходяться дві області України – Івано-Франківська та Рівненська. Ще у трьох областях червоний рівень епіднебезпеки почне діяти з 11 лютого. Йдеться про Закарпатську, Хмельницьку та Луганську області.

Фото: pexels

Відео