Лікування одного пацієнта з важким перебігом коронавірусної хвороби коштує від 45 тисяч гривень. Ці кошти Міністерство охорони здоров’я переправляє у медичні заклади, де лікують таких хворих. Про це під час сьогоднішнього брифінгу, 7 жовтня, розповів очільник МОЗ Максим Степанов, передає УП.
«Лікарські засоби, які йдуть на одного пацієнта з важким перебігом недуги, враховані в тарифі. Саме таку суму ми переводимо безпосередньо лікарям», – зазначив Максим Степанов.
Міністр також додав, що в тариф, який перераховують лікарням, включено кілька позицій. Сюди входять: 300% заробітної плати медичним працівникам, які безпосередньо зайняті в лікуванні COVID-19, та безпосередньо лікарські засоби і медичні вироби, які необхідні для лікуваннятакого пацієнта.
Натомість мешканці Львівщини, яким довелося перенести коронавірусну інфекцію, розповідають LMN, що самостійно оплачували своє лікування.
«Навіть елементарний ПЛР-тест довелося робити у приватній лабораторії. Медики наче й пропонують зробити його у державній лікарні, але зазначають, що на результат доведеться чекати зо 6-8 днів. З приватної лабораторії результат приходить на наступний день після здачі», – розповідає львів’янка Оксана, яка тиждень тому вилікувалася від коронавірусу.
Фото: з відкритих інтернет-джерел
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь