Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міністр внутрішніх справ Естонії пропонує скасувати безвіз для України
12 Вересня, 08:12

Міністр внутрішніх справ Естонії пропонує скасувати безвіз для України

Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії Март Хельме розпорядився з’ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України, які приїжджають до Естонії.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ERR.

Представити парламенту ці законодавчі ініціативи він має намір цієї осені.

«Троянським конем зокрема і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, як росіяни зі сходу України, зросійщені українці або просто гомо-совєтікуси. Цей міграційний тиск зі сходу на нас дуже сильний, і він продовжує посилюватися. Повністю скасувати міграцію не вийде, але Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який термін і на яких умовах впускати», – підкреслив Хельме.

 

«Навіть Путін не називав Україну троянським конем для Європи. Тепер це зробив член уряду Естонії. Від системи безвізових відносин Естонія завжди більше виграє, ніж втрачає. Україна не є проблемою незаконної імміграції. Не будемо забувати, що Україна і за нас бореться проти російської агресії. За останні 24 години на фронті було поранено шістьох українських солдат», – заявив Віце-голова комісії із закордонних справ Рійгікогу Марко Міхкельсон (Партія реформ).

 

Фото: Главком

Схожі новини