Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У росії озвучили нові «цілі спецоперації»
25 Березня, 17:40

У росії озвучили нові «цілі спецоперації»

Російське міноборони заявило, що концентруватимуться на “повному звільненні Донбасу”. Про це повідомляє міноборони, яке цитує РИА Новости.

«Істотно знижено бойовий потенціал Збройних сил України, що дає змогу зосередити основні зусилля на досягненні головної мети – звільненні Донбасу. Спочатку ми і не планували їх штурм, щоб не допустити руйнувань та мінімізувати втрати серед особового складу та мирного населення. Хоча таку можливість ми не виключаємо, у міру виконання окремими угрупованнями поставлених завдань, а вони вирішуються успішно, наші сили та кошти концентруватимуться на головному – повному звільненні Донбасу», – йдеться у повідомленні.

Окупанти хотіли, щоб Україна пішла на низку поступок, зокрема “демілітаризація та денацифікація”. Протягом місяця, доки російська армія зазнає нищівних втрат, влада рф почала зменшувати свої забаганки.

Також Генеральний штаб ЗС РФ, сьогодні 25 березня озвучив нові цифри про втрати Росії у війні проти України – знову в 10 разів менше, ніж насправді.

«На жаль, у ході спеціальної військової операції є втрати серед наших бойових товаришів. На сьогодні загинув 1351 військовослужбовець, 3825 отримали поранення», — йдеться у повідомленні.

Схожі новини