Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Міноборони запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ
12 Березня, 16:03

В Міноборони запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ

Міністерство оборони спільно з аналітичною системою YouControl за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створили онлайн платформу “Люди для України“. Про це вони повідомили в офіційному пресрелізі, повідомляє Економічна правда.

Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії всіх волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО. Зокрема, ця платформа дозволить профільним фахівцям МОУ в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів по закриттю конкретних потреб для армії.

 

“Як працює платформа? Волонтери реєструються на платформі people4ua.com. Далі – швидка верифікація через BankID  задля унеможливлення ризиків шахрайства та випадків ДРГ. Волонтер заповнює коротку анкету: яку допомогу готовий надавати, в яких об’ємах, у якому населеному пункті, як швидко може закрити потребу. Для зручності потреби розбиті за категоріями: одяг, харчування, транспорт, грошова допомога тощо”, – йдеться у повідомленні.

Опираючись на наявну інформацію, координатори МОУ зможуть оперативно закривати нагальну потребу. Платформа дозволяє автоматизовано  розподіляти допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша, а також скоординувати логістику для найшвидшої доставки товарів і послуг.

Після завершення війни портал “Люди для України” використовуватимуть  для розподілення гуманітарної допомоги на відновлення країни.

Схожі новини