Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Міс Львів» потрапила у скандал через російського друга
07 Грудня, 10:45

«Міс Львів» потрапила у скандал через російського друга

1-42

Переможниця торішнього конкурсу «Міс Львів» та перша віце-міс «Україна-Всесвіт» львів’янка Наталія Болюх засвітила у мережі свої стосунки з впливовим та заможним московським чиновником, пише «Високий замок».

Болюх виклала у своєму “Інстаграмі” світлини, зроблені у Москві. На одній з них дівчина в товаристві чоловіка на ім’я Алік, з яким їй «найвеселіше проводити час у РФ». На сторінці самого Аліка також є чимало світлин із дівчиною.

У коментарі журналістам Болюх заявила, що у Москві не має ні справ, ні кохання, а прилетіла просто до друзів. Алік, з яким вона на фото, також начебто просто друг.

Журналісти проаналізували сторінку чоловіка у мережі та дійшли висновку, що він є впливовим і заможним чиновником Російської Фе­дерації. Публікує фото із кабінету з портретом Путіна, із Держдуми РФ та із Судового департаменту при Верховному суді РФ.

ЗМІ пригадало, що Болюх публікувала фото з РФ ще минулого року, але тоді зазначала, що зробила їх не сама, а передали друзі. Коли у той час журналісти запитали, чи погодилася б дівчина на участь у конкурсі краси в РФ, та відповіла, що «нічого не має проти Росії».

 

6-7
  • 0
  • 234
Схожі новини