Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міст на дорозі Мшанець – Стрілки обіцяють добудувати до кінця року
25 Травня, 14:42

Міст на дорозі Мшанець – Стрілки обіцяють добудувати до кінця року

У Львівській області відновили ремонт моста, який 13 років тому зруйнувала повінь. Йдеться про шляхопровід на автодорозі Мшанець-Стрілки, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Ремонт цього моста розпочали у вересні минулого року і мали закінчити на початку 2022. Підрядник встиг виконати основні роботи з облаштування прогонової будови та закупив усі необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт.

«Однак у зв’язку з початком повномасштабних воєнних дій на території України та введенням воєнного стану, на сьогодні діють деякі обмеження щодо здійснення капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення та порядку їх оплати. Але так як ще раніше закупили всі необхідні для завершення ремонтних робіт матеріали, підрядник погодився добудувати цей міст власними силами та чекати оплати за виконані роботи до закінчення воєнного стану», –  розповів заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Додамо, рух мостом перекрили після повені у 2008 року. Після стихійного лиха поруч з ним збудували тимчасовий міст, яким досі користуються водії. Міст сполучає понад 10 гірських сіл з центром територіальної громади.

Схожі новини