Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Містечко на Старосамбірщині тоне у смітті: влада вважає, що проблеми нема (ВІДЕО)
03 Серпня, 19:20
logo-black

Містечко на Старосамбірщині тоне у смітті: влада вважає, що проблеми нема (ВІДЕО)

З центральної частини міста Хирів на Старосамбірщині вже другий місяць не вивозять сміття. Побутові відходи, пляшки, ящики, залишки харчів – все це лежить посеред вулиці вже кілька тижнів, зовсім близько до торгових павільйонів та дитячого майданчика. Через несвоєчасний вивіз сміття містом розноситься сильний сморід. Проблеми зі сміттям у місті вже не вперше.

“Не відкидаю, проблема є. Але вона створена штучно. Ще з 60-их років Хирів вивозив своє сміття на сміттєзвалище поблизу села Слохиня. Оскільки ми користувались їхнім полігоном, то ще й вивозили сміття зі Слохині. І ось нещодавно люди почали бунтувати та не давати нам вивозити сміття. А більше нема куди”, – каже LMN Іван Ярославович.

Картину, яку спостерігають хирівчани зараз, проблемою очільник міста взагалі не вважає. Своєї вини у ситуації не вбачає. Каже сміття вивезуть, але не уточнює коли.

Натомість місцевий активіст Андрій Лесик вважає, що за три каденції при бажанні міський голова уже міг би розв’язувати це питання.

“Іван Ярославович вже довго керує нашим містом. Фактично, за 15 років можна було щось придумати. Люди збунтувались через те, що належним чином сміттєзвалище не впорядковувалось. Дзвонили і казали: чому ми маємо ваше сміття по всіх наших полях збирати. Але справа навіть не у тому: якось дивно утворення цього сміттєзвалища співпало з відстоюванням хирівчанами дитячого майданчика, який якраз тут збоку. Ситуація полягала в тому, що на місці дитячих гойдалок хотіли спорудити МАФ. Небайдужі почали розпитувати за документи на знесення майданчика та використання цієї землі за іншим призначенням, однак, як виявилось їх немає. А роботи вже були погоджені. Та й взагалі, з інших частин міста сміття вивозять. Питаємо, коли вивезуть тут, а нам відповідають, коли буде час. Хіба ж то нормально? ”, – розповідає LMN Андрій Лесик.

Старі гойдалки на майданчику знесли, а нових, які мер обіцяв встановити натомість, так і нема. Тепер до всього ще й додалось сміттєзвалище протяжністю у десятки метрів.   

photo5278592172486143580
photo5278592172486143581
Схожі новини