Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Місцеві вибори можуть відбутися достроково
11 Листопада, 09:12

Місцеві вибори можуть відбутися достроково

Місцеві вибори в Україні можуть відбутися не восени 2020 року, як це наразі заплановано, а швидше. Про це повідомив новий голова президентської партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми стоїмо на тому, що місцеві вибори мають завершити реформу децентралізації. Якщо реформа децентралізації закінчиться раніше, ніж за 70 днів до місцевих виборів, як того вимагає Конституція, то, можливо, вони відбудуться раніше», – заявив він вчора після свого обрання на посаду голови партії.

Корнієнко уточнив, що вибори можуть пройти влітку чи наприкінці весни.

«Але не варто сприймати, що ніби ми хочемо провести їх якомога раніше. Є логіка реформи децентралізації, про яку говорив президент. Він давав завдання, і ми всі розуміємо, що її потрібно доробити, тому що у нас півкраїни охоплено, півкраїни – ні. Варто закінчити цей процес і тоді, звісно, відбудуться місцеві вибори», – додав Олександр Корнієнко.

На кандидатів у мери міст на майбутніх місцевих виборах партія «Слуга народу» добиратиме ефективних управлінців, пообіцяв її представник.

«Стосовно мерів, то ми будемо шукати передусім менеджерів, які зможуть управляти виконкомами, щоб якось перевести управління містами з політичної історії в управлінську», – заявив новий голова партії.

Фото: ілюстративне

Схожі новини