Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Загиблий прикордонник з Турківщини місяць тому став батьком
18 Березня, 17:03
logo-black

Загиблий прикордонник з Турківщини місяць тому став батьком

Юлія Швидко

Сьогодні у селі Сянки Турківського району загинув 35-річний Василь Марчишак – начальник зміни Мостиського загону. У військовослужбовця вистрелив солдат строкової служби, який перебував у прикордонному наряді.

«Від цього випадку село шоковане. У нас 22 учасники АТО – і всі, дякувати Богові, повернулися з війни. А тут у мирний час на спокійній території таке трапилося, – каже LMN Людмила Василечко, секретар Сянківської сільської ради. – Василь проживав на службовій території у відділі «Сянки». Та ми його знали давно – він родом зі сусіднього села Яворів. Такий завжди привітний, жартівливий був – хороша людина. З дружиною довго не мали дітей. Місяць тому збулася їх мрія – дитинка народилася. Василь щасливий ходив».

Після поранення Марчишак ще був живим. Очевидці стрілянини викликали «швидку». Дорогою до лікарні військовослужбовець помер. Того, що стріляв, арештували.

«Затриманий – 20-річний хлопчина. Що там трапилося, поки ніхто не каже. Там закрита територія, – веде далі Людмила Василечко. – Також ще не знаємо, де будуть хоронити Василя. Можливо, у Сянках. У селі, де народився, нікого з рідні нема. Його батько рік тому помер. Мама зараз живе на Закарпатті».

ФОТО: Галнет (ілюстрація)

Схожі новини