Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мітингувальники подякували поліцейським + ВІДЕО
02 Жовтня, 20:49
logo-black

Мітингувальники подякували поліцейським + ВІДЕО

 

Наталія Павлишин

 

Організатор триденної блокади дороги Львів-Ужгород на Старосамбірщині отець Роман Гром попросив вибачення у всіх, хто мав незручності через цю акцію. А також подякував учасникам протесту, жителям Лопушанки-Хоминої, сусідніх сіл, і тим, хто доєднався до спільної справи. Адже багато людей, які їхали трасою, виходили з автівок і разом із протестуючими ходили по зебрі.

 

 

«Особливо хочу подякувати правоохоронцям – за те, що вони поставилися з розумінням і підтримували нас. За час акції не виникло жодного конфлікту з поліцейськими, а, навпаки, було повне порозуміння», — наголосив отець Роман Гром.

 

Як розповідають місцеві жителі, правоохоронці проводили наради з мітингувальниками, визначали час пропуску автівок, щоб не утворювалися довгі черги. Кажуть, ця акція продемонструвала: якщо все організовано правильно, в межах закону, то поліція дійсно з народом.

 

 

«Справді, не було такого, щоб довго блокували автомобілі, чи щоб не пропускали авто з дітьми або тих, хто мав квитки на літак чи потяг, людей з інвалідністю. Навіть увесь технічний транспорт, авто з продуктами проїжджали безперешкодно. Це не було блокування, а лише привернення уваги. Люди це розуміли», — додає місцевий мешканець, громадський активіст Василь Курій.

 

Після акції мітингувальники зібрали усі свої речі та сміття.

 

«Маємо залишити залишити після себе ще краще, ніж було», – пожартував отець Роман Гром.

 

Нагадаємо, сьогодні Мешканці Старосамбірщини припинили акцію протесту, яку вони організували, щоб добитися ремонту дороги Мшанець-Стрілки. Влада таки почула протестувальників та взялась виконувати всі їхні вимоги.

Схожі новини