Мітингувальники вимагають зупинити репресії над громадськими активістами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мітингувальники вимагають зупинити репресії над громадськими активістами
21 Грудня, 13:35

Мітингувальники вимагають зупинити репресії над громадськими активістами

Ірина Гнатів

Сьогодні кількасот людей зібралися біля Прокуратури Львівській області на прп. Шевченка, Головного управління Національної поліції у Львівській області та ЛОДА. Протестували проти системи та репресій над учасниками АТО, добровольцями та активістами, нищення малого та середнього бізнесу в Україні.

«Національна поліція не виконує своїх прямих обов’язків, – заявив у мікрофон чоловік у масці під управлінням поліції. – Чому досі така кримінальна особа, як Володимир Дідух, не несе кримінальної відповідальності за все, що чинив? Чому така нечисть залишається на свободі і виконує далі свої вказівки?»

 

 

Серед учасників акції – голова львівської ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський. Учора він у Фейсбуці  він оприлюднив відео-звернення, в якому заявив про погрози.

 

«Пару днів тому мною були подані свідчення, які я завірив нотаріально. Ці свідчення прошу вважати офіційним документом від мене як громадянина. У випадку їх оприлюднення, офіційним зверненням до правоохоронних органів. У цих свідченнях буде вказана інформація щодо всієї структури відділу «К», яка починається від самої вертикалі з Києва. У цих свідченнях буде вказана також інформація щодо працівників прикордонної служби та ряду дотичних осіб до митниці, яких я, ймовірно, зможу підозрювати у випадку тих чи інших неприємностей чи будь-яких інших негативних подій, що можуть відбутися зі мною. Свідчення можуть бути на руках в мого батька Мирослава Спринського, який знаходиться у Польщі, та у Маркіна Сергія, який знаходиться у Львові».

 

 

Останнім часом Іван Спринський активно проводить діяльність на Львівській митниці. Збирає інформацію про різні махінації. Каже, два бізнесмени, відомі колись представники кримінального середовища Львівщини, сказали йому перестати це робити, інакше відбудуться обставини, які призведуть до цього.

 

Відео