Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна
17 Березня, 18:09

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Про це повідомили на сайті суду.

Крім Путіна, суд також видав ордер на арешт російської уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Разом із президентом РФ вони є підозрюваними у незаконному примусовому переміщенні українських дітей.

«Сьогодні, 17 березня 2023 року, Друга палата досудового розгляду Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох персон у контексті ситуації в Україні: Володимира Володимировича Путіна та Марії Олексіївни Львової-Бєлової», – йдеться у повідомленні.

Суд переконаний, що російський президент несе пряму відповідальність за депортацію населення, зокрема дітей, з окупованих територій України до РФ.

«Існують розумні підстави вважати, що Путін несе особисту кримінальну відповідальністьза вищезазначені злочини, за вчинення дій безпосередньо, спільно з іншими або через інших, за його неспроможність здійснювати належний контроль над цивільними та військовими підлеглими, які вчинили ці дії», – посянили в суді.

Схожі новини