Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мобільні бригади перевірятимуть, як хворі на коронавірус дотримуються самоізоляції
18 Червня, 14:20

Мобільні бригади перевірятимуть, як хворі на коронавірус дотримуються самоізоляції

На Львівщині вирішили посилити контроль за дотриманням самоізоляції хворих на COVID-19 та режиму обсервації. Для цього в області створили 64 мобільні бригади. Про це 18 червня під час засідання сесії Львівської облради повідомив Андрій Васько, який очолює обласний Штаб протидії коронавірусу, пише “Львівський портал”.

 

«Органам місцевого самоврядування спільно з Нацполіцією та лабораторним центром доручено сформувати мобільні бригади, які забезпечуватимуть контроль за перебуванням на самоізоляції/обсервації осіб, які підлягають цьому. Це люди, які хворіють в легкій формі коронавірусом і перебувають на амбулаторному лікуванні, контактні особи, ті, хто в зоні ризику розвитку коронавірусної хвороби в найближчі декілька днів чи тижнів», – пояснив Андрій Васько.

В області вже розпочали роботу 64 такі мобільні групи. Відтак Андрій Васько наголосив, що замість посилення загальнообласних карантинних заходів на Львівщині переходять до режиму ретельної локалізації кожного спалаху COVID-19:

«Фактично, ми переходимо до режиму ретельної локалізації кожного спалаху і контролю не шляхом посилення загальнообласних карантинних заходів, а через більш посилений і ретельний контроль за кожним індивідуальним спалахом, сімейним чи виробничим вогнищем, які будуть виявлятися найближчим часом».

Васько повідомив, що станом на нині працівники правоохоронних органів склали 677 протоколів через порушення карантинних заходів. Він також нагадав про мобільний додаток «Дій вдома», завдяки якому правоохоронці мають можливість дистанційно контролювати перебування осіб на самоізоляції. За словами Андрія Васька, через додаток «Дій вдома» прийшло близько 6 тисяч повідомлень про порушення режиму самоізоляції.

Схожі новини