Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Могла заразитись від священника»: з’явились подробиці смерті жінки з Прикарпаття
26 Березня, 16:18
logo-black

«Могла заразитись від священника»: з’явились подробиці смерті жінки з Прикарпаття

Вчора на Івано-Франківщині від коронавірусної інфекції померла 60-річна жінка з міста Надвірна. Хвора потрапила до лікарні разом з чоловіком, в обох підозрювали цю недугу. Взяли результати аналізів, та дочекатись висновків жінка не встигла.

«Померла мешкала в мікрорайоні Ломоносова у Надвірній. Там парафію у церкві має священник, який недавно переніс важку пневмонію, від нього заразилась і його дружина та дяк. А отець, начебто, підхопив недугу від чоловіка, що повернувся з Італії. На коронавірус їх ніхто не перевіряв. Отець пролежав в лікарні, йому пневмонія дала ускладнення на серце. Була необхідність підключення і до апарату штучної вентиляції легень. Ледве вибрався із того стану. Померла жінка могла від нього заразитися. Вона кілька днів лікувалася вдома сама. А вже потім звернулася у районну лікарню. Їй різко стало зле, і вона померла», – розповідає LMN джерело у Надвірнянській лікарні.

Люди повідомляють також, що медики, які намагались врятувати жінку, не мали спеціальних засобів захисту, їх в медзаклад завезли лише у понеділок. А ще кажуть, хворих з ознаками пневмонії до лікарні привозять вже впродовж двох тижнів. За цей час поступило 65 таких пацієнтів.

«Ніяких спеціальних костюмів чи респіраторів не було. Медперсонал обходився тим, що мав: звичайні медичні маски та лікарські костюми. Пацієнтів клали і в інфекційну, і в терапію, а там по 4-5 людей. Тому заражень може бути більше. Частина людей, які поступали, вже видужали. Можливо, у них також міг бути коронавірус, але аналізів на цю інфекцію не робили, бо не було тестів, – додає джерело. – Зараз чоловік померлої переведений до обласної інфекційної лікарні. Наша ж лікарня визначена опорною, однією із тих, хто прийматиме хворих на коронавірус в разі епідемії в регіоні».

Нагадаємо, це вже третя зафіксована смерть від коронавірусу на Прикарпатті та 5 в Україні. За розпорядженням міського голови Івано-Франківська, померлих від короновірусної інфекції хоронитимуть окремо від всіх захоронень на цвинтарі. Для цього на міському кладовищі виділили спеціальне місце.

Сьогодні, до речі, також стало відомо, про зараження на коронавірус працівника поліції з Прикарпаття. Зараз близько 20 його колег, з якими контактував хворий, пройдуть експрес-тестування. Правоохоронець перебуває у лікарні, стан його здоров’я середнього ступеню важкості.

 

Схожі новини