Могло призвести до тромбозу: у Львові прооперували 16-річного хлопця, у якого було гнійне запалення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Могло призвести до тромбозу: у Львові прооперували 16-річного хлопця, у якого було гнійне запалення
21 Липня, 15:15

Могло призвести до тромбозу: у Львові прооперували 16-річного хлопця, у якого було гнійне запалення

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» медики виходили 16-річного хлопця із Миколаєва, у якого був мастоїдит, іншими словами – гнійне запалення.

Про це повідомили у медзакладі.

Першими симптомами, які проявились у 16-річного Назарія були біль у горлі і вусі, а також температура. Медики призначали хлопцю лікування, але на наступний день ззаду вуха у нього все набрякло. Відтак, із Миколаєва підлітка скерували до Львова.

Лікарі відразу прооперували хлопця та діагностували у нього мастоїдит та флебіт сигмовидного синуса.

«Гнійний процес проїв кістку над сигмовидним синусом і дав його запалення. Але, на щастя, не було ні тромбу, ні гною у синусі. Ми отохірургічним бором розчистили соскоподібний відросток і «залатали» кістковий дефект над синусом. Якби вчасно не прооперували, то процес прогресував би і призвів до гнійного запалення синуса та тромбозу», – кажуть медики.

Мати 16-річного Назарія Галина каже, що ніколи не могла би подумати, що через біль у горлі та вусі таке може трапитись. Зараз її сину уже легше. Він зміг швидко відновитись після операції.

Відео