Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Молодь кличуть на зустріч з воїнами
23 Жовтня, 18:20

Молодь кличуть на зустріч з воїнами

У п’ятницю, 26 жовтня, о 17.00 год.  відбудеться зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Захід відбудеться в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру, повідомляють в обласній державній адміністрації.

Під час зустрічі молодь матиме змогу дізнатись про участь добровольчих батальйонів в російсько-українській війні, особливості побуту бійців на фронті, життя після війни та військово-патріотичне виховання сучасної молоді.

“Учасники зустрічі – воїни, які стали на захист української держави і зможуть розповісти про події на Сході. Запрошуємо молодь поспілкуватися із військовослужбовцями, поставити запитання, які хвилюють щодо державотворення, боротьби з агресором. В  час війни ми не повинні бути байдужими, а навпаки цікавитись нашою історією, бо  освічена нація зможе здолати будь-якого ворога”, – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Зокрема, на зустріч завітають Крупа Олег (Сабат), Тарас Бобанич (Хамер) – бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» та Антон Петрівський (Мойва), Роксолана Лупан (Лисичка)бійці Добровольчого Батальйону “ОУН”.

Схожі новини