Молодь Львівщини зустрілась з переможцями змагань “Ігри Нескорених” – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Молодь Львівщини зустрілась з переможцями змагань “Ігри Нескорених”
23 Листопада, 09:15

Молодь Львівщини зустрілась з переможцями змагань “Ігри Нескорених”

22 листопада у Львівському обласному молодіжному центрі, відбулась зустріч молоді Львівщини із переможцями міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) та  ветеранами АТО на сході України

Молодь мала нагоду поспілкуватися з Романом Панченко, Сергієм Шимчаком та Сергієм Калитюком, які, не зважаючи на отримані травми, здобувають нагороди у спорті та власним прикладом доводять незламність сили духу українських бійців.

Вони говорили про життя, війну та спортивні перемоги

 

«На самих змаганнях вже в Торонто було по-різному. Було і важко, щось не виходило і не розумів, чому це не виходило. Потім розумієш скільки часу і сил ти в це вклав, скільки людей в тебе вірить, підтримує тебе. Я розумів, що так багато було зроблено не для того, щоб просто скласти руки і намагався зібратися і робити свою роботу»,- поділився спогадами Роман Панченко.

Сергій Калитюк розповів про настільний теніс, яким він почав займатися ще в госпіталі. Каже, що це витягнуло його по житті. Почав чіплятися за один момент – за спорт. Спочатку тренувався у тренера в Жовкві, потім вже у Львові. Тоді і з’явились нові можливості. Якщо б не рухався, то  не був би собою.

dsc_6092_1542907497_800x533_1_0
dsc_6113_1542907474_613x408-41125_3_0
Відео