Молодь зі Стрілківської громади взяла участь у міжнародному таборі в Любліні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Молодь зі Стрілківської громади взяла участь у міжнародному таборі в Любліні
21 Серпня, 14:00
logo-black

Молодь зі Стрілківської громади взяла участь у міжнародному таборі в Любліні

З 4 по 12 серпня молодь зі Стрілківської громади взяла участь в проєкті “Молодіжні ігри” в Любліні. Про це LMN розповіла проектний менеджер Стрілківської сільської ради, керівник Стрілківського молодіжного центру Наталя Гром.

«Ідея дуже гарна. Це був цілий робочий тиждень. Дітей поділили на групи, але в кожній групі діти з різних країн. Кожна група створила свою настільну гру. Діти комунікували між собою тільки англійською мовою. Наша молодь навіть захотіла створити англомовний клуб для покращення вивчення англійської мови», – зазначила вона.

Участь в проєкті “Молодіжні ігри” взяли представники чотирьох країн. Протягом 9-ти днів вони могли долучитися до воркшопів від учасників із різних країн, дізнатися більше про те, як працюють соціальні мережі, як визначати цільові аудиторії для своїх проектів, як створювати графіку для соціальних медіа, які є види настільних ігор та базові елементи і механізми у них, і як самостійно створити настільну гру.

Українська група представляла роботу онлайн-інструменту для графічного дизайну «Canva», і в кінці лекції решта учасників робили проєкти про найкраще місто своєї країни і робили голосування.

На культурних вечірках молодь з країн, які були присутні на проекті – Португалія, Польща, Україна та Румунія – розповідали про свою країну, представляли її культуру, а також дегустували національні страви. А партнери із Польщі організували кількагодинний театралізований квест по Старому місту у Любліні – інтерактивний інструмент для дуже оригінального представлення міста і глибшого пізнання його туристами.

«Це програма Erasmus+, яка фінансується Євросоюзом. Таких програм є дуже багато. Все залежить від ВНЗ або громадських організацій. Ви маєте подаватися в колаборації з іншими партнерами з інших країн. У нашому випадку українським партнером стала ГО «Сузірʼя Коростова». Зазвичай програма Еразмус+ передбачає участь лишень повнолітніх молодих людей 18-30 років, однак наші партнери взяли на себе відповідальність та організували для молодших. Наша українська група складалася із підлітків 15-16 років», – пояснює Наталя Гром.

Вона додає, що на сайті Erasmus+ і в телеграм-каналі, в якому найбільше публікується різних можливостей для української молоді у програмах Еразмус+, ви можете отримати детальну інформацію про молодіжні обміни, терміни та інші деталі.

User Image
Ірина Моряк
Відео