Молоді батьки з Яворівщини просять допомогти врятувати їхній дитині ногу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Молоді батьки з Яворівщини просять допомогти врятувати їхній дитині ногу
08 Вересня, 18:09
logo-black

Молоді батьки з Яворівщини просять допомогти врятувати їхній дитині ногу

Богдана та Іван Лазари з села Середкевичі на Яворівщині мають один місяць, аби встигнути зібрати 15 тисяч євро на лікування свого однорічного сина Матвійка. Хлопчик народився з пухлиною на ніжці.

 

«Мені робили кесарів розтин у серпні минулого року. Коли Матвійко народився, лікарі побачили у нього на нозі гульку і одразу  скерували в реанімаційне відділення в Охматдит. Я ж свого сина побачила лише на 9-й день, – розповідає LMN Богдана Лазар. – У жовтні отримали результати всіх аналізів: пухлина виявилася злоякісна, нас поклали в Чорнобильську лікарню. Матвійко пройшов уже 10 блоків хіміотерапії, його двічі оперували. Та пухлину не можуть видалити повністю, бо вона обросла венозні судини і нервові закінчення».

 

Щоправда, є один позитивний момент – пухлина на дитячій ніжці зараз не росте.  Уже три місяці Матвійкові не проводять хіміотерапії. Хлопчик почав набирати вагу, став активним, починає самостійно ходити. Та онкологи попереджають: в будь-який момент, навіть через місяць, може постукати біда – пухлина може почати розвиватися і пустити метастази. Львівські медики сконтактувалися з німецькими колегами, і ті запропонували вихід.

 

«Там винайшли препарат, який може побороти таку рідкісну пухлину, як в Матвійка, навіть без операції. В Україні він незареєстрований, тому треба їхати в Німеччину. Лікування обійдеться у 30 тисяч євро, – розповідає Богдана. – Своїми силами ми зібрали половину коштів. Але більше вже не можемо – за цей рік витратили на лікування сина все, що мали. Нам допомагають наші родичі, односельчани, небайдужі люди. Ми їм безмежно вдячні. Але, на жаль, коштів треба ще багато».

 

Якщо Матвійкові не проведуть лікування цим інноваційним методом, українським хірургам доведеться відрізати дитині ногу.

Кошти можна переказати на картку мамі Матвійка.

Приват банк

5168 7573 4562 6123 ( Лазар Богдана)

Приват банк( валютний рахунок в євро)

5168 7574 0585 8178 ( Лазар Богдана)

 

Фото: Богдана Лазар/Фейсбук

Відео