Молоді тенісистки з Львівщини перемогли на чемпіонаті України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Молоді тенісистки з Львівщини перемогли на чемпіонаті України
17 Червня, 17:17

Молоді тенісистки з Львівщини перемогли на чемпіонаті України

Днями на Львівщині відбувся чемпіонат України з настільного тенісу. Найкращих визначали серед юнаків та дівчат 2012 року народження та молодших. Змагання відбулися у спортивному залі Академії Віктора Дідуха у селі Андріївка на Золочівщині, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

«Золото для Львівщини тут вибороли Яна Гнатів та Олена Староста з Рави-Руської, Анастасія Головко та Марта Фомберг зі Львова та Діана Дідух з Красного», – йдеться в повідомленні.

Анастасія Головко та Діана Дідух  також перемогли у парному розряді серед дівчат. Віцечемпіонками тут стали Яна Гнатів та Олена Староста. Бронзові нагороди вибороли Марта Фомберг та Яна Малецька.

У змішаному парному розряді срібну нагороду для Львівщини виборола Яна Гнатів, яка у цій дисципліні змагалась разом з Дмитром Аркушею з Умані. Бронзовою призеркою стала Анастасія Головко, яка також у напарниках мала представника Умані, Андрія Аркушу.

В особистому розряді серед дівчат чемпіонкою стала Яна Гнатів. Срібло виборола Анастасія Головко. На четвертому місці опинилась Олена Староста. До десятки найкращих також увійшли представниці Львівщини Марта Фомберг та Діана Дідух.

Відео