Моршин вимагає реальної ціни за газ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Моршин вимагає реальної ціни за газ
12 Листопада, 16:13

Моршин вимагає реальної ціни за газ

Ірина Яремчук

 

Громадська рада міста Моршин готова здолати всі рівні бюрократії, аби домогтися встановлення реальної ціни на газ. Про це повідомила мешканка Моршина Анна Олексин.

Вона пояснила, що  таке звернення ГО “Громадська рада Моршина” змушена було зробити на прохання жителів міста. Насамперед це стосується пенсіонерів, які не можуть оплачувати комунальні послугами за такими тарифами.

Я не можу судити про рентабельність встановленої ціни на газ. Але я можу судити про платоспроможність населення. Даруйте, з префіксом не-. Як не мудруй, а пенсії 2000 грн не стане на оплату КП, придбання ліків та харчів. Не маємо права мовчати про свої інтереси, – пояснює пенсіонерка Олена Годованець.

Чи бути клопотанню до Львівської облради з’ясується зовсім скоро – 15 листопада запланована чергова сесія депутатів Моршинської міськради. Там і мали б розглянути прохання Громадської ради.

Інформацію про надходження такого звернення “ЛМН” підтвердив і секретар Моршинської міськради Микола Воєвода. Проте, чи говоритимуть про нього депутати – поки невідомо.

Проекту рішення на разі немає, – сказав пан Воєвода.

Відео