Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Моршинській школі присвоїли ім’я полеглого Героя Констянтина Малецького
12 Травня, 11:55

Моршинській школі присвоїли ім’я полеглого Героя Констянтина Малецького

Вчора, 11 травня, на сесії Моршинської міської ради, депутати вирішили присвоїти закладу середньої освіти в Моршині ім’я Констянтина Малецького.

Про це розповіли у Моршинській міській раді.

«Ми сьогодні на сесії одноголосно підтримали ініціативу педагогічного колективу Моршинської шrоли-ліцею, яка потім обговорювалася громадкістю, і згідно з законом я вніс це подання на розгляд сесії, тож тепер наша школа перейменована на Моршинський ліцей імені Константина Малецького», – розповів міський голова Руслан Ільницький.

39-8

Костянтин Малецький, (позивний “Рутен”) народився та проживав у Моршині. Навчався у місцевій школі-ліцей. Потім закінчив Львівський ліцей імені Героїв Крут. На другий день повномасштабної війни, 25 лютого 2022 року, хлопець вступив до лави ТРО, став бійцем 65-го Стрийського батальйону. З 27 квітня виконував бойові задачі на передовій. На початку грудня 2022-го приєднався до лав 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ (колишній «Азов» ССО). Був на посаді стрільця.

Воїн загинув 25 січня в бою з російськими окупантами під Бахмутом на Донеччині. Під час ворожого артилерійського обстрілу прикрив собою медика і пораненого побратима від уламків міни. Однак сам зазнав смертельних поранень. Воїн місяць не дожив до свого 20-річчя.

До слова, Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом «За мужність» ІІ ступеня посмертно Костянтина Малецького.

Схожі новини