Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мовний скандал у Львові: дівчину не взяли на роботу у «Золотий вік» через відмову спілкуватись російською (ВІДЕО)
19 Липня, 18:30

Мовний скандал у Львові: дівчину не взяли на роботу у «Золотий вік» через відмову спілкуватись російською (ВІДЕО)

Львів‘янка Вікторія Савіннікова учора поділилась в соціальних мережах емоційними історіями. Дівчина пішла на співбесіду в компанію «Золотий вік», та так і не змогла її успішно пройти, бо відмовилась спілкуватись російською. Менеджеру це не сподобалось.

«Мені тільки що відмовили в роботі, тому що я не російськомовна. Мені відмовили, тому що я не збиралась говорити зі своїм керівником російською. У Львові. Люба компанія, українізуйте своє виробництво. Нагадуйте своїм працівникам, що ми не «за парєбріком» і повинні вчити українську мову, а не толерувати поширення російської», – зазначила дівчина.

Невдовзі на сторінці компанії в Instagram  з’явився допис щодо ситуації. Кажуть, що шанують рідну мову, тому вся комунікація з клієнтами та кандидатами на працевлаштування здійснюється українською.

«Відмовити у працевлаштуванні людини через мову – неприпустимо! Компанія здійснює відбір кандидатів на посади виключно за професійним критерієм і відповідно до чинного законодавства України», – написали на сторінці компанії.

Водночас у «Золотому віці» додали, що у  процесі роботи співробітники компанії спілкуються один з одним тією мовою, якою їм зручніше, бо Україна багатонаціональна держава та не притискає жодну мову.

Схожі новини