Порошенко про бюджет 2019: субсидії отримають усі, хто потребує | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порошенко про бюджет 2019: субсидії отримають усі, хто потребує
12 Листопада, 14:53

Порошенко про бюджет 2019: субсидії отримають усі, хто потребує

У питанні про  тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів

Зараз в планах Президента на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Це принципова позиція щодо формування бюджету 2019 року до другого читання. Якщо цієї позиції не буде в бюджеті, якщо не врахують позицію Порошенка при підготовці в Парламенті, то він цей бюджет не підпише.  Це його головна вимога до бюджету на 2019 рік.

«Ми маємо чітке розуміння, що ми саме в такому напрямку і будемо діяти. Ба більше, є принципова позиція щодо монетизації субсидій. Що це таке? Бідна людина економить гроші, бідна людина встановлює за допомогою держави систему енергоефективності, менше споживає газу, вона має мати можливість отримати гроші за економію», – зазначив Петро Порошенко.

Він закликав обласні державні адміністрації, міських та сільських голів підключитися до удосконалення цієї системи. Не сидіти осторонь, адже це спільна позиція. Треба підключитися до удосконалення цієї системи і дійти до кожної хати і не пропустити жодної родини, яка має законне право на субсидію та допомогти захистити людей.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», – наголосив Президент.

Ті, хто заощаджує енергоресурси, використовує суму меншу, ніж належить за законом, хоча все одно за рахунок коштів платників податків з Державного бюджету витрачають живі гроші, це  не заліки на субсидії. Тому кожна родина, яка зекономила, має право зекономлену різницю отримати живими грошима.

Порошенко повідомив, що   такою можливістю вже користуються 1 млн 300 тис. домогосподарств, і «це коло Уряд має й надалі розширювати».

Також додав, що покладається на тих, хто найближче до простих людей – на органи місцевого самоврядування.

Відео