Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
МОЗ закликає вийти на роботу фармацевтів, які переїхали на захід
07 Березня, 17:54

МОЗ закликає вийти на роботу фармацевтів, які переїхали на захід

Міністерство охорони здоров’я закликало фармацевтів, які були змушені покинути власні домівки і постійне місце роботи та виїхати на захід України, вийти на роботу.

За їхніми словами, зараз вкрай бракує фахівців, тому міністерство закликає спеціалістів звернутися до місцевих аптечних закладів.

«Держава сьогодні вкрай потребує ваших знань та умінь. Тому закликаємо вас звернутися до аптечних закладів, що знаходяться за місцем вашого перебування, і тимчасово вийти на роботу в ці заклади. Це – ваш внесок у перемогу над агресором! Адже ваші професіоналізм та відданість справі дозволять аптекам ефективно та  безперебійно працювати, а значить – надати тисячам українців доступ до ліків та фармацевтичної допомоги, що рятують життя. Крім того, важливо розуміти, що робота аптек – це фінансовий внесок в економіку країни, якого вона наразі критично потребує», – повідомили у МОЗ.

Згідно з наказом зможуть вийти на роботу також зможуть студенти-фармацевти старших курсів. Їх допомога в час війни є дуже цінною для країни. Наразі МОЗ працює над створенням каналу, де HR-спеціалісти надаватимуть інформацію про вакансії для фармацевтів та асистентів фармацевтів.

«Виходьте на роботу, долучайтеся до порятунку людей та країни, ви – важлива частина системи охорони здоров’я України. Слава Україні!» – йдеться у повідомленні.

Схожі новини