Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Можливо, буде big deal, що включатиме Донбас та енергетичну безпеку України»: голова МЗС
20 Вересня, 21:30

«Можливо, буде big deal, що включатиме Донбас та енергетичну безпеку України»: голова МЗС

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко не виключає укладення широкої угоди в результаті переговорів у “Нормандському форматі”.

Про це він заявив в інтерв’ю “Європейській правді”.

«Насправді в зоні уваги лідерів завжди були газова проблема і енергетична безпека України. Але в деяких документах, в заявах існує питання енергетичної безпеки України. Можливо, в результаті довгих-довгих засідань буде вироблена якась велика угода, якийсь big deal, що включатиме не тільки вирішення питання Донбасу, але й, наприклад, енергетичну безпеку України», – заявив Пристайко.

Також Пристайко пояснив позицію України щодо потенційних місцевих виборів на Донбасі.

«А чесні вибори на Донбасі можливі, лише якщо вони проводитимуться нами за нашими законами. Щоби наша ЦВК, наше казначейство зайшли туди для оплати, наш спецзв’язок встановив сервери та забезпечив передачу протоколів електронним шляхом, щоби були спостерігачі, щоби у виборах брали участь усі партії, які забажають, а “Українська правда” і “Європейська правда” були допущені для спостереження на будь-яку дільницю. Ми не можемо собі уявити, яким чином їх проводити у цьому випадку. Український закон не передбачає ніяких “ЛНР” і “ДНР”, ніяких іноземних збройних формувань. Це – вичерпна відповідь», – додав Пристайко.

 

Фото: Корреспондент.net

Схожі новини