Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині патрульні розшукали дідуся-втікача
21 Жовтня, 17:01
logo-black

На Жовківщині патрульні розшукали дідуся-втікача

Вчора у місті Дубляни Жовківського району місцеві викликали поліцію. Пояснили, що на одній із вулиць виявили старенького чоловіка у домашньому одязі та тапочках. Він не знав звідки сам та куди йому іти.

«Поліцейські поспілкувалися з дідусем, попросили описати, що він пам’ятає, де живе. З розповіді зрозуміли, що він із будинку перестарілих. Привели його до закладу. Медсестри одразу чоловіка впізнали. Особисто цікавився умовами в тому закладі. Бо були думки, можливо, старенький втік через погане ставлення чи неналежний догляд. Але все виявилось навпаки. У будинку насправді хороші умови і медперсонал досить тепло ставиться до цієї людини», – розповідає Мар’ян Шпитак із патрульної поліції Львівщини.

72690856_2157128327922261_3002497966029144064_n

Персонал розповів, що родичі «втікача» перебувають в Італії. Крім того, чоловік хворіє деменцією. В якийсь момент, поки його ніхто не бачив, він підійшов до місця, де розташовані сміттєві контейнери. Один із них підсунув під парник. Таким чином переліз через паркан та вийшов за межі закладу. Бродив вулицями, а потім розгубився, не знав куди йти.

Фахівці кажуть, у хворих на деменцію такі ситуації бувають часто. Вони часто згадують окремі події з молодих літ. Намагаються їх відтворити, хочуть повернутися в ті місця, де колись їм було затишно і добре, іноді наражають себе цим на небезпеку.

Схожі новини