«Можуть закрити авіа і залізничне сполучення»: Андрій Садовий попередив, що Львову загрожує повна ізоляція | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Можуть закрити авіа і залізничне сполучення»: Андрій Садовий попередив, що Львову загрожує повна ізоляція
05 Квітня, 11:11

«Можуть закрити авіа і залізничне сполучення»: Андрій Садовий попередив, що Львову загрожує повна ізоляція

Ситуація із поширенням коронавірусу є невтішною. Через це Львову загрожує повна ізоляція. Можуть зупинити не лише курсування громадського транспорту, а й закрити авіа та залізничне сполучення з містом. Про це сьогодні зранку, 5 квітня, заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Навколо нас, фактично, всі країни мають локдаун до кінця квітня. Наразі у Львові карантин введено до 12 квітня. Але, якщо дивитись об’єктивно, статистика не найкраща. Але люди продовжують поступати кожного дня. За вчора, не зважаючи на те, що це була неділя, поступило 46 нових важкохворих пацієнтів. І це тільки у Львові, по області взагалі більше сотні. Тому наразі іншого варіанту, як бути в локдауні, немає. Важливо, щоб люди розуміли складність ситуації. Наразі багато людей нехтують карантинними обмеженнями. Щодо карантину, то поки все без змін, але якщо піде погіршення, то можуть закрити все: і авіа, і залізничне сполучення зі Львовом», – зазначив Садовий.

Мер нагадав, що на сьогодні 1112 людей є госпіталізованими в міських медичних закладах. Зазначив, що у лікарнях збільшують кількість ліжок. З 1300, які були, в межах 10 квітня стане 2 тисячі місць.

Нагадаємо, що за попередню добу в лабораторіях Львівщини провели 1 700 досліджень на коронавірус. 1 121 занедужавший отримав позитивний результат. За увесь час пандемії в області COVID-19 підтвердили у 110 003 осіб. Померло 2 723 людини, зокрема за останніх 24 години від ускладнень, спричинених недугою, не стало 25 пацієнтів. Одужали від коронавірусної інфекції 81 632 мешканці Львівщини.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Відео