Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Мріє, не зрадь»: львівські підлітки вразили репом на слова Лесі Українки
25 Лютого, 17:49

«Мріє, не зрадь»: львівські підлітки вразили репом на слова Лесі Українки

Неординарно підготувалися до поетичних читань з нагоди дня народження Лесі Українки вихованці Творчої школи Павла Табакова, що працює у Львові. Діти перетворили маловідомий вірш славетної української поетеси «Мріє не зрадь» на реповану композицію.

«Репового прочитання поезії Лесі Українки ще не робив ніхто. А все розпочалося зі звичайних читань на заняттях з акторської майстерності у Творчій школі Павла Табакова, яка вже два роки діє у Львові. І все б так і закінчилось емоційним прочитанням, якби не Павло – музичний продюсер школи, композитор та експериментатор. Почувши вірш, він взяв текст – і вже до кінця заняття вийшов з демоверсією сьогоднішньої емоційної прем’єри у стилі реп», – кажуть у школі.

«У кожної людини є мрія, яка веде її по життю. Але не всім і не всі мрії даються легко… Головне – не здаватися, навіть якщо мучать відчай, біль, безнадія, безсонні ночі…», – вважають у Творчій школі.

Діти не просто загорілися проектом – було стільки бажаючих взяти участь у записі пісні та зйомках відео, що керівники та педагоги школи провели кастинг. Діти знімали свої версії виконання під музику – і, зрештою, 17 учнів задіяні у прем’єрі. Відчай, страх, безнадія – усі емоції в кадрі справжні чи принаймні талановито зіграні акторами Творчої школи.

«Мріє, не зрадь» – це слова, які діти точно ніколи не забудуть. Це той випадок, коли поезія Лесі Українки стала цікавою для підлітків, які тепер читають, вишукують, експериментують, вигадують і уже самі пропонують створити нові поетично-музичні проекти.

  • 0
  • 3292
Схожі новини