Музичний табір на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді буде Music Camp
20 Жовтня, 19:00

У Червонограді буде Music Camp

Охочих кличуть у школу №12

З 22 по 26 жовтня відбуватиметься другий дитячий музичний табір Music Camp у Червонограді.

Навчання проводитимуть в Червоноградській школі № 12. З 10:00 до 15:00 години.

У таборі «Music Camp International» намагатимуться зробити все, щоб кожна дитина змогла за 1 тиждень розкрити свої таланти і досягла максимально можливого результату.

 

«Заняття в таборі – це не змагання. Тут не важливо, хто краще співає або грає на музичних інструментах. Головне завдання табору Music Camp — дати дітям  відчуття причетності до мистецтва, радість творчості та знайти нових друзів. Для дітей це шанс повірити в себе, проявити приховані здібності, отримати унікальний досвід. Не менш важлива соціалізація, робота в команді. Серед учасників проекту було та є багато дітей із важких сімей, сиріт, переселенців»,— каже координатор Music  Camp International в Україні Дарина Білянська.

 

Нагадаємо, проект Music Camp International народився в 2001 р. в Коронінні (Румунія). А 2003 року відбувся перший  Music Camp в Україні, в якому взяло участь 288 дітей. Музика об’єднує не тільки дітей, а й батьків і цілі громади.

Участь в таборі можуть брати діти від 11 до 16 років. Попередньо потрібно зареєструватись, сплативши благодійний внесок – 300 грн.

Детальну інформацію про подію можна знайти на сторінці у ФБ.

 

Відео