Ми готові йти далі, – Байден про допомогу Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ми готові йти далі, – Байден про допомогу Україні
22 Лютого, 21:41
logo-black

Ми готові йти далі, – Байден про допомогу Україні

Президент США Джо Байден звернувся сьогодні з новою заявою про ситуацію навколо України. За його словами, США ввели новий пакет санкцій проти Росії. Обмежувальні заходи, зазначив президент Штатів, були тісно скоординовані з партнерам та будуть посилюватись у відповідь на ескалацію ситуацію Росією. 

«Ми запроваджуємо санкції проти двох російських великих фінансових інституцій – “Внешкомбанка” та “Військового банку”. Ми запроваджуємо санкції проти суверенного боргу Росії. Це означає, що ми відріжемо російський уряд від західного фінансування», – сказав президент США.

Байден додав, що починаючи від завтра США почнуть запроваджувати санкції проти російських еліт та членів їхніх родин.

«Ми все ще думаємо, що Росія готова йти далі і проводити масштабну атаку проти України. Я сподіваюсь, що цього не відбудеться, але 150 тисяч військових все ще залишаються поблизу кордонів України. Останнім часом збільшилась кількість порушень припинення вогню на Донбасі, і зараз наступна провокація – визнання окупованих територій. Якщо Росія піде далі з цим вторгеннням, ми готові піти далі з санкціями», – зазначив президент США. 

 

Байден також наголосив, що Сполучені Штати продовжать надавати допомогу Україні та зміцнювати своїх союзників по НАТО.

Відео