Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ми називали його дідом”: на фронті загинув Володимир Куцик з Радехівщини
01 Травня, 11:59
logo-black

“Ми називали його дідом”: на фронті загинув Володимир Куцик з Радехівщини

Тетяна Пасічник

Вчора, 30 квітня, на фронті загинув 51-річний Володимир Куцик з села Стоянів Радехівського району. Служив у 24-й окремій механізованій бригаді.

Трагедія трапилась у районі Мар’їнки Донецької області. Снайпер влучив із новітньої російської гвинтівки у тазобедренну кістку, розповідає Римма Баранець. Вона служить у тій же бригаді.

“Він не одразу помер, медики надавали допомогу, але поранення просто несумісне з життям. Та куля роздробила все. Помер від кровотечі”,- каже Римма.

Володимир лише місяць тому підписав контракт і прийшов на фронт. Вчора вийшов на своє перше завдання. Однак, воно стало й останнім.

“Ще вчора обідали разом, – каже Римма. – Як тільки він прийшов до нас, ми почали називати його “дід”. Він погодився, бо таким нам і був. З ним завжди було легко спілкуватися. Руки – золоті. З чим до діда не звернешся, завжди допоможе. Порадою, підтримкою. Ми всі досі в шоці, не можемо відійти тому, що жили і ділили побут. Скажу, що вчора і небо плакало, коли його нам привезли. Така злива пішла. Наш дід Вова”.

Володимир Куцик не був одружений, але проживав з жінкою, називав її дружиною.

Поховають воїна у рідному селі Стоянів. Коли саме привезуть Володимира додому ще не відомо. Побратими кажуть, командири зараз зайняті цим питанням.

Фото: прес-служба 24ОМБр.

Схожі новини