Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ми всі осиротіли без неї»: на Пустомитівщині поховали директорку дитсадка, яка померла від ускладнень Covid-19
01 Вересня, 14:02
logo-black

«Ми всі осиротіли без неї»: на Пустомитівщині поховали директорку дитсадка, яка померла від ускладнень Covid-19

Антоніна Скляренко

Сьогодні, 1 вересня, в селі Миколаїв, що на Пустомитівщині, поховали 67-річну Зеновію Мацьків, директорку дошкільного навчального закладу №163. Жінка померла 30 серпня від ускладнень спричинених  коронавірусом.

«Навіть не можемо собі уявити, що цієї доброї жінки вже більше нема з нами. Ми просто осиротіли всі без неї і діти, і колектив.  Малята, як тільки бачили Зеновію Іванівну в коридорі, бігли до неї, обнімали, дуже її любили. Вона мала свій особливий підхід до дітей. Розуміла їх. От вони до неї і тягнулись. Дуже чуйна, співчутлива, справедлива і лагідна. Скільки вона добра зробила для кожного, хто її знав. У нас в садочку куди не глянь, кожен куточок – всюди відчувається її рука. Вона дбала, аби працівникам було комфортно ходити на роботу, а дітям безпечно і затишно перебувати у нашому садку», – розповідає про покійну Оксана Сновидович із ДНЗ №163.

Зеновій Мацьків пропрацювала завідувачкою дитсадка 30 років. Понад 40 років її стаж роботи.

Останнім часом, кажуть, мала проблеми із судинами. На початку липня потрапила в лікарню з гіпертонічним кризом. Можливо, там і підхопила коронавірус.

«Лікувалась в інфекційній лікарні більше місяця. І вже Зеновії Іванівні стало краще, її готували до виписки. Як раптом пішло якесь ускладнення, що спричинило інсульт. Нам повідомили цю страшну новину, – додає Сновидович. – Важко дібрати слова, нам усім буде дуже не вистачати нашого керівника і просто доброго друга…».

Зеновію Мацьків сьогодні похоронили у рідному селі Миколаїв, що на Пустомитівщині. У жінки залишилися чоловік, дочка, зять та онук.

Схожі новини