"Ми є!" - велосипедисти Дрогобича | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Ми є!” – велосипедисти Дрогобича
23 Жовтня, 14:21

“Ми є!” – велосипедисти Дрогобича

Костюмований велопробіг у Дрогобичі

Вже цієї неділі у Дрогобичі відбудеться костюмований велопробіг. Організатори запрошують усіх мешканців міста разом проїхатись вулицями міста в цікавих, унікальних образах.

Такі велодні практикують у Дрогобичі вже більше двох років. За цей час провели близько 30 велопробігів. Люди різного віку, професії, соціального статусу одягають веселі костюми та їздять містом на власних роверах.

“Для нас велосипеди – це стиль життя. Ми постійно так пересуваємось,” – розповідає співзасновниця ГО “ВелоДрогобич”, Марина.

Основна мета таких заходів – популяризація велосипеду як повноцінного транспортного засобу. У Дрогобичі це цілком реально, адже для маленького міста велосипед підходить ідеально.

Єдине, про що мріють велосипедисти, щоб міська влада звернула на них увагу. Хочуть, щоб були не лише дороги для машин, але і створена інфраструктура для велосипедів.

“Велодні – це завжди позитив і гарний настрій. Тут завжди можна познайомитись із цікавими людьми. Ми організовуємо такі події, аби привернути до велосипедистів увагу. Щоб автомобілісти зрозуміли: ми є! Щоб ставились до нас культурніше та з розумінням,” – пояснює Марина.

Детальну інформацію про найближчий велопробіг у Дрогобичі можна знайти на сторінці у ФБ.

Відео