Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ми з Україною: львівські білоруси зробили заяву (ВІДЕО)
02 Березня, 23:31
logo-black

Ми з Україною: львівські білоруси зробили заяву (ВІДЕО)

Ініацативні білоруси, що живуть в Україні, сьогодні зібрались поблизу Львівського університету імені Івана Франка, та розповіли для своїх співвітчизників, що залишаються тут і підтримують Україну.

 

«Ми не з’їхали і будемо з вами в ці важкі часи. Ми займаємося волонтерством. Ми пішли до лав Територіальної оборони та патрульної служби. Ми працюємо на фронті інформаційної війни. Здаємо кров, збираємо ліки, речі, гроші для Збройних Сил України. В’яжемо сітки і заливаємо бандерівські смузі. Ми тут, ми з вами і готові відбити наступ ворога», – зазначили у зверненні.

Білоруси зазначають: вони покинули батьківщину, бо боролися проти режиму Лукашенка і були репресовані. Вдячні Україні за притулок і можливість вільно дихати.

«Лукашенко не представляє народ Білорусі. Лукашенко не президент! Ця маріонетка Путіна представляє лише самого себе та свою банду. Білоруси – з українцями, білоруси – за Україну! Путін хоче, щоб ми посварилися. Але лукашенкі і путіни приходять і йдуть, а білорусам і українцям судилося жити пліч-о-пліч століттями. В дружбі і братерстві. Разом – і назавжди».

Схожі новини