Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Миколаївські кікбоксери вибороли 9 нагород на кубку України
01 Жовтня, 11:16
logo-black

Миколаївські кікбоксери вибороли 9 нагород на кубку України

Вікторія Ничта

Учасники Миколаївського клубу єдиноборств ”Тріумф” вибороли 9 нагород на кубку України з кікбоксингу ISKA, який відбувся 26-29 вересня у місті Луцьк. Шість спортсменів змогли вибороти 4 золотих, 4 срібних та 1 бронзову нагороди.

“До цих змагань ми готувалися дуже відповідально, – каже тренер Павло Русиник. – Наші спортсмени ще дуже юні, а тому трохи переживали за результат. Та, на щастя, кількість нагород, які ми привезли у Миколаїв, перевершила наші очікування. Мушу сказати, що таких висот клуб єдиноборств досягнув лише завдяки наполегливій праці наших вихованців. Цього разу найкращими були Денис Білінський та його старший брат Владислав, Остап Талама, Артем Горпинич, Андрій Стемпель, Віталій Янів. Ми б не змогли взяти участь у цьому турнірі без підтримки міського голови Миколаєва Андрія Щебеля. Адже доїзд у інше місце, харчування та проживання, сьогодні вартують не дешево. А, на жаль, не усі батьки наших талановитих спортсменів можуть собі дозволити таку розкіш”.

Клуб єдиноборств «Тріумф» заснували  у Миколаєві 7 років тому. За цей час вихованці клубу представляли район і виборювали нагороди на більш ніж 40 турнірах всеукраїнського та міжнародного значення. Сьогодні у «Тріумфі» кікбоксингу навчається 30 спортсменів від 10 до 40 років.

“Я сам колись мріяв займатися цим видом спорту, – зізнається міський голова Андрій Щебель. – Але, на жаль, не склалося. Тому сьогодні намагаюся допомагати кікбоксерам. Ми навіть розробили спеціальну програму на яку виділяємо із міського бюджету кошти. Коли змагання відбуваються на території міста то завжди закуповуємо за власні кошти подарунки для переможців. Дуже тішуся, що цей спорт є доволі популярним у нашому маленькому райцентрі і навіть діти працівників міськради вже довгі роки займаються у «Тріумфі». І як би це банально не звучало, я завжди дотримуюся правила – у здоровому тілі, зоровий дух. А так як у мене з боротьбою не склалося, то я займаюся футболом”.

Фото: Вікторія Ничта

Схожі новини