Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Миколаївські волонтери безкоштовно доставлятимуть продукти
25 Березня, 16:54
logo-black

Миколаївські волонтери безкоштовно доставлятимуть продукти

Вікторія Ничта

У Миколаєві запрацювала група волонтерів, котрі допоможуть з доставкою найнеобхідніших продуктів до домівок потребуючих.

«Так, як у нашому райцентрі живе багато літніх людей, – розповідає один із координаторів волонтерської групи Микола Гнатів, – ми разом із міською радою та групою підприємців вирішили створити таку групу, яка доставлятиме безкоштовно продукти стареньким, одиноким та потребуючим сім’ям».

Для того, щоб скористатися такою послугою, необхідно зателефонувати за номером 098 96 47 293 до чергової, котра вас проконсультує і скерує волонтера з продуктами до потрібної вам адреси.

«Тож, якщо поруч із вами живуть старенькі одинокі люди або ж родини, які потребують такої допомоги, – продовжує Микола Гнатів, – звертайтеся до нас, і ми обов’язково доставимо найнеобхідніше. Запевняю, що це абсолютно безпечно, адже наші волонтери забезпечені масками та безпосереднього контакту з людьми, котрим доставляють продукти, мати не будуть».

Окрім Миколи Гнатіва, волонтерську групу координують ГФ «Миколаївська Самооборона» та начальник районного управління соцзахисту населення Олег Старовецький. Волонтери закликають підтримати рахунок ГФ «Миколаївська Самооборона», який призначений для підтримки мешканців, які потребуватимуть цього найбільше через складну соціальну ситуацію. Ці кошти також використають при виникненні у місті проблематичних обставин через поширення коронавірусу.

Рахунок ГФ «Миколаївська Самооборона» Приватбанк: 5169 3305 2106 7584 – призначення платежу «для боротьби з коронавірусом».

Фото: надані ГФ «Миколаївська Самооборона»

Схожі новини