Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Миколаївські волонтери взялись за боротьбу з паліями сухостою
08 Квітня, 13:59
logo-black

Миколаївські волонтери взялись за боротьбу з паліями сухостою

Вікторія Ничта

У Миколаєві запрацювала мобільна група волонтерів, які будуть боротися із паліями сухостою та допомагатимуть пожежникам гасити локальні пожежі.

«Рішення створити таку групу ми прийняли у зв’язку із збільшенням підпалів сухої трави у місті та районі, – розповідає міський голова Андрій Щебель. – До групи увійшли представники ГО «Майдан ГФ Миколаївська народна Самооборона», депутати міської ради та працівників комунальних підприємств міста. Нашим волонтерам вже вдалося і локалізувати першу пожежу. На превеликий жаль, минулих вихідних в районі СК «Ювілейний» виникла пожежа від підпалення сухостою. Мобільна група допомагала рятувальниками її ліквідовувати».

Міський голова продовжує закликати мешканців не палити суху траву.

«Під загрозою ваше ж здоров’я та безпека, адже вогонь неконтрольований і може перекинутись на житлові будинки або спровокувати лісові пожежі, – нагадує Андрій Щебель. – Зрозумійте, що горіння сухостою не покращує родючість грунту, а знищує на своєму шляху все живе – тварин, птахів, дерева та рослинність. Задумайтесь, будь ласка, та негайно повідомляйте про загоряння – 101».

Фото: Миколаївська міська рада

Схожі новини