Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Миколаївську амбулаторію укомплектують новими меблями
25 Вересня, 11:11
logo-black

Миколаївську амбулаторію укомплектують новими меблями

Вікторія Ничта

Незабаром в амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Миколаєва з’являться нові сучасні меблі. Кошти на це медикам виділили депутати Миколаївської міської ради.

«Дякувати Богу, співпраця із депутатами міської ради та особисто міським головою Андрієм Щебелем у нас налагоджена дуже добре, – каже LMN завідувачка амбулаторії Тетяна Максакова. – Адже із впровадженням першого етапу медичної реформи власних коштів нам катастрофічно не вистачає. От і сучасні меблі ніяк не могли придбати. А їх нам треба було в першу чергу, бо ті, якими зараз користуємося, придбані ще в далекі радянські часи. 80 тисяч, які на останній сесії нам вділили депутати, вже на нашому рахунку. Тож тепер залишається лише оголосити тендер і обрати найоптимальніший варіант».

71501464_1007293566280858_5410071119644327936_n

У кабінети прийому пацієнтів планують придбати нові столи, шафи для одягу і документів, нові кушетки та медичні столи.

« Загалом Миколаївська міська рада допомагає фінансово нам вже два роки, – продовжує завідувачка. – Минулого року закупили нам усю необхідну техніку. А це 10 комп’ютерів та принтер. Потім дали нам ще 20 тисяч гривень, за які ми змогли зробити ремонти у всіх кабінетах. Окультурили територію – вимостили бруківкою доріжки та облаштували майданчик, де матусі можуть тепер залишати дитячі візочки».

Ще цього року медики мають намір придбати нові дивани у зали очікування пацієнтів і сподіваються, що міські депутати в черговий раз не відмовлять у фінансовій допомозі.

Фото: Вікторії Ничти

Схожі новини