Минулої доби у горах травмувались шестеро туристів-лижників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Минулої доби у горах травмувались шестеро туристів-лижників
17 Лютого, 16:59

Минулої доби у горах травмувались шестеро туристів-лижників

Вчора, 16 лютого, на Львівщині в горах травмувалися шестеро туристів-лижників.

Про це повідомляє Управління ДСНС у Львівській області.

Зокрема, на лижній трасі гори Високий Верх надано допомогу трьом травмованим. 27-річна дівчина отримала травму живота. Львів’янин, якому 24 роки, пошкодив праву ногу, а 21-річна дівчина травмувала ліву руку.

На горі Тростян рятувальники надали допомогу двом травмованим туристам-лижникам: 25-річній дівчині та 28-річному хлопцю.

На горі Політехнік врятували 1 травмовану жінку. 43-річна  одеситка  отримала травму хребта.

Рятувальники надали потерпілим першу домедичну допомогу. Потім транспортували травмованих туристів до підніжжя гори, де їх чекали медики. Рятувальники для безпечного відпочинку радять поважати інших. Не створювати загрози чи небезпеки для інших. Це стосується не лише поведінки, але й справності власного спорядження.

Треба контролювати швидкість та стиль катання. Кожен повинен вміти зупинитись, повернути та проїхати у місцях, де важко це зробити.

Радять правильно вибирати маршрути спуску. Треба взяти до уваги свої вміння та навички.

Як і на дорозі, в зіткненні винен той, хто їде позаду. Обгін людини має здійснюватись таким чином, щоб залишити достатньо простору лижникам.

Краще уникати зупинок на трасі. Не зупинятись на вузьких ділянках траси та місцях із обмеженою видимістю. У разі падіння на такій ділянці слід якнайшвидше залишити її.

Фото: yak-prosto.com

Відео